Börzsöny kör (2010. július 17. szombat) |
A túra útvonala:
Szob - Ipolydamásd - Letkés - Ipolytölgyes - Vámosmikola - Kemence - Kemence-patak völgye - Závoz-nyereg - Diósjenő - Nógrád - Nógrádi vár - Szendehely - Katalinpuszta - Vác |
Tóth Péter Góliát 2010. augusztus 10.
|